İlk Buluşmada Ne Giyilir?

0
83
İlk Buluşmada Ne Giyilir?
İlk Buluşmada Ne Giyilir?

Hayatınızda belki bir dönüm noktası yaşayacağınızı hissediyorsunuz ve ilk buluşmada ne giyilir buna düşünüyorsanız kolay ve rahat birkaç ipucu vereceğiz. Tanışacağınız kişiyi az çok araştırmışsınızdır ve nasıl bir tarza sahip olduğunu uzaktan yani sosyal medya hesapları ile araştırarak bakabilirsiniz. Sonrasında kafanızda belirli bir liste oluşmaya başlayacaktır. İlk buluşmada karşı tarafın özellikleri olduğu kadar sizin tarzınız ve düşünce yapınızı yansıtacak kombinler tercih etmelisiniz. Unutulmamalıdır ki ilk buluşma her iki cins için de oldukça önemlidir. Bu yüzden fazla telaşlı olmamaya çalışın ve olabildiğince kendi çizginizde kalarak ve ne istediğinizi tarzınızla gösterecek biçimde giyinmelisiniz. Karşı taraf beni yanlış anlar, farklı olmadığım biri gibi görür diyerek sizi yansıtmayacak şekilde giyinmemeye çalışın. Bu durum sonradan sizin canınızı yakabilir. Doğal haliniz ne ise o şekilde giyinmeye çalışın.

İlk buluşmada genellikle bazı kalıplar vardır. Hanım hanımcık, doğal giyinmek sizi yansıtıyorsa o şekilde giyinin ve birkaç ufak detaya dikkat edin.

İlk Buluşmada Ne Giyilir?

  • Siyah kıyafetlerini normal hayatınızda da tercih ediyorsanız siyah bir kombin yapabilirsiniz. Ama normalde pek tercih etmiyorsanız ten renginize uyacak renkte bir bluz- tişört ve jean işinizi görecektir.
  • Gece buluşmalarında genellikle elbise tercih etmeye çalışın fakat abartılı bir elbise değil. Günlük olarak giyilebilecek fakat şık bir elbise olsun.
  • Spor ve sade ayakkabılar yerine topuklu ama çok da fazla abartı olmayan ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Topuklu ayakkabılar daha feminen bir görüntü oluşturduğu için erkeklere çekici gelmektedir. Dikkat edilmesi gereken topuk boyutunun fazla olmaması.
  • Doğal sade makyajlar tercih edebilirsiniz ya da günlük hayatta biraz daha gösterişli makyajları seviyorsanız o tarzda makyajlar yapmak yerine vurguyu tek noktaya toplayabilirsiniz. Örneğin buğulu göz makyajı tercih edip nüde tonlarda ruj sürebilirsiniz. Ya da sade göz makyajı yapıp kırmızı, bordo tonlarda ruj kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here